Bieżące wiadomości dla studentów

Kurs Atos „Systemy automatyzacji w infrastrukturze IT”

Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz firma Atos zapraszają na zajęcia praktyczne „Systemy automatyzacji w infrastrukturze IT”. Zapisy od 15 lutego.

Rejestracja na zajęcia w semestrze letnim 2017/18

Rejestracja na zajęcia semestru letniego roku akademickiego 2017/18 odbędzie się w terminach:

Komunikaty:

16.02.2018- zwiększono limity miejsc do 15 osób z następujących zajęć: 3d-KART, M-GRK2-DY, KK-PYTH2, 15KKOB-DW, 15KKPASL, KK-XAMAR.

Grant na staże dla studentów astronomii

Nasz Wydział jest jednym z beneficjentów projektu "Universitas Copernicana Thorunensis in Futuro - modernizacja Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w ramach Zintegrowanego Programu Uczelni", który będzie finansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju. W ramach modułu "staże", uzyskaliśmy finansowanie na dodatkowe, płatne praktyki wakacyjne dla studentów astronomii, które obejmą ok. 20 osób w ciągu 4 lat.

Stypendium dla studenta w grancie dra Piotra Żuchowskiego

Dr hab. Piotr Żuchowski ogłasza konkurs na stypendium dla studenta 2 stopnia w grancie NCN OPUS10 pod tytułem: ,,Oddziaływania molekuł o niesparowanych elektronach, pękających wiązaniach i wzbudzonych - rozszerzenia otwartopowłokowego rachunku zaburzeń o adaptowanej symetrii".