Grudziądzka 5, 87-100 Toruń

Praca dla studentów i doktorantów

Oferta płatnych praktyk zawodowych dla studentów WFAiIS w Pacyfic Toruń

Szanowni Państwo,

Toruń-Pacific Cereal Partners Poland ma do zaoferowania płatne praktyki zawodowe w Dziale Jakości. Zakład w Toruniu poszukuje studentów, którzy są zainteresowani dłuższą współpracą (nawet do 2lat). Szczegóły oferty znajdują się w materiale reklamowym.

Andrzej Korcala
Pełnomocnik Dziekana ds. Praktyk Studenckich i Współpracy z Otoczeniem Gospodarczym

Oferta pracy w Muzeum Mikołaja Kopernika we Fromborku – Planetarium i Park Astronomiczny

Szczegóły w załączniku.

Konkurs na stanowisko doktoranta projekcie FNP TEAM dr. hab. I. Grulkowskiego, prof. UMK

The Bio-Optics & Optical Engineering Lab invites applications for a project entitled Lenticular and vitreal light scattering and refraction for tomorrow's eye diagnostics financed by the Foundation for Polish Science (Programme TEAM) from the Smart Growth Operational Programme funds (PO IR) in 2014-2020. We are seeking young researcher for the PhD student position posit

Stypendium dla studenta w projekcie FNP First Team dr. Piotra Kolenderskiego

Dr Piotr Kolenderski ogłasza konkurs o stypendium dla studenta w ramach projektu FNP First Team „Applications of single-photon technologies”. Pełna oferta (w języku angielskim) znajduje się w załączonym pliku .pdf (132 KB).

Firma NETKODO poszukuje osoby na stanowisko programisty

Jeżeli znasz którąś z technologii:

lub miałeś styczność z:
wordpress, shopify

i szukasz pracy, albo chciałbyś ją zmienić, zapraszamy do kontaktu na praca@netkodo.com

więcej informacji

Konkurs o stypendium doktoranckie w ramach projektu OPUS dr. hab. Michała Zielińskiego, prof. UMK

Dr hab. Michał Zieliński, prof. UMK oferuje stypendium naukowe dla doktoranta w ramach grantu NCN "Kwazi-molekuły w drutach kwantowych: atomistyczne obliczenia widm ekscytonów oraz uczenie maszynowe".

Uwaga: oferta jest skierowana do osób mających już status doktoranta/uczestnika szkoły doktorskiej (od 1 października 2021 roku).

Więcej informacji w załączniku oraz na stronie https://ncn.gov.pl/baza-ofert

W razie pytań prosimy o kontakt: mzielin@fizyka.umk.pl

Stypendium dla doktoranta w grancie BEETHOVEN NCN kierowanym przez dr Karolinę Słowik

Dr Karolina Słowik poszukuje stypendysty do realizacji projektu Narodowego Centrum Nauki BEETHOVEN. Opis oferty i wymagania znajdują się w pliku.

Programista systemów wbudowanych

Oferta pracy dla studentów ostatniego roku lub absolwenci kierunków: informatyka, fizyka, automatyki i robotyka lub pokrewnym.

Więcej informacji.

Ph.D. position within NCN Preludium BIS-2 project

Four-year Ph.D. position starting October 1. 2021, available in the Institute of Physics Nicolaus Copernicus University in Toruń, Poland under PRELUDIUM BIS-2 Project No. 2020/39/O/ST4/00005 entitled “From Coupled Cluster theory to accurate semi-local Kohn-Sham correlation functional” (leader prof. dr. hab. Ireneusz Grabowski ig@fizyka.umk.pl).

More information.

Stypendium dla dokotranta w projekcie NCN kierowanego przez prof. S. Maćkowskiego

Nazwa stanowiska: doktorant

Liczba stanowisk: 1

Nazwa jednostki: Instytut Fizyki, Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu

Oferta dla studenta w projekcie FNP First Team dr. P. Kolenderskiego

Więcej informacji w załączniku

Stypendium dla studenta w projekcie FNP TEAM dr. hab. Michała Zawady, prof. UMK

Dr hab. Michał Zawada, prof. UMK, ogłasza konkurs o stypendium naukowe dla studenta w ramach projektu FNP TEAM "A next-generation worldwide quantum sensor network with optical atomic clocks". Więcej informacji w pliku.

Konkurs na stanowisko post-doc projekcie TEAM dr. hab. I. Grulkowskiego, prof. UMK

Dr hab. Ireneusz Grulkowski zaprasza do wysyłania aplikacji w ramach konkursu na stanowisko postdoka w projekcie pn. Lenticular and vitreal light scattering and refraction for tomorrow's eye diagnostics (Załamanie i rozproszenie światła w soczewce i ciele szklistym oka w diagnostyce okulistycznej jutra), finansowanego przez Fundację na rzecz Nauki Polskiej w ramach Programu TEAM ze środków pochodzących z Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój (PO IR) 2014-2020.

Oferta pracy dla studenta w grancie SONATA NCN dr. Szymona Śmigi

Dr Szymon Śmiga poszukuje osób zainteresowanych pracą w kierowanym przez siebie grancie SONATA NCN. Szczegółowe oferty można znaleźć tutaj.
Oferty można składać do 30.11.2018.

Konkurs na stypendium studenckie i doktoranckie w ramach projektu SONATA-BIS dr. hab. Ireneusza Grulkowskiego

Dr hab. Ireneusz Grulkowski ogłasza konkurs o stypendium naukowe dla studenta i doktoranta w ramach grantu NCN "Ultraszybka modulacja aberracji w wiązce światła dla poprawy parametrów układów obrazujących".

Konkurs na stanowisko studenta w projekcie First TEAM dr. Piotra Kolenderskiego

Szczegółowe informacje w załączniku.