Praca dla studentów i doktorantów

Praca dla studentów w projekcie NCN dra Dawida Piątkowskiego

Dr Dawid Piątkowski zaprasza studentów wszystkich specjalności do współpracy przy realizacji projektu naukowego pt. Aktywne optycznie sieci plazmonowe: transport energii w nanoskali, finansowanego przez Narodowe Centrum Nauki w ramach konkursu SONATA BIS 7 (nr2017/26/E/ST3/00209).

więcej informacji

Oferta pracy student-stypendysta w grancie OPUS (2 etaty)

Prof. Andrzej Niedzielski, kierownik grantu OPUS zatrudni w projekcie Planety innych słońc, dwie osoby na stanowiskach student-stypendysta.

Termin składania ofert: 25 maja 2018, 14:00

więcej informacji

Rozstrzygnięcie konkursu o stypendia z grantu dr hab. Magdaleny Kunert-Bajraszewskiej

Dnia 25 kwietnia rozstrzygnięty został konkurs na stanowiska doktorantów-stypendystów w grancie NCN Sonata BIS nr 2017/26/E/ST9/00216 kierowanym przez dr hab. Magdalenę Kunert-Bajraszewską.

Stypendium dla doktoranta

Dr Karolina Słowik oferuje stypendium dla doktoranta w swoim projekcie “Grafenowe plazmony powierzchniowe dla sterowalnej kwantowej elektrodynamiki (GraSP)” realizowanym w ramach współpracy polsko-niemieckiej BEETHOVEN NCN.
Termin zgłoszeń: 30.07.2018

Stypendium dla studenta w grancie dra Piotra Żuchowskiego

Dr hab. Piotr Żuchowski ogłasza konkurs na stypendium dla studenta 2 stopnia w grancie NCN OPUS10 pod tytułem: ,,Oddziaływania molekuł o niesparowanych elektronach, pękających wiązaniach i wzbudzonych - rozszerzenia otwartopowłokowego rachunku zaburzeń o adaptowanej symetrii".

Zgłoszenia do 15.12.2017