Grudziądzka 5, 87-100 Toruń

Praca dla studentów i doktorantów

Innowacyjne metody nauczania fizyki - nabór do projektu

Zapraszamy studentów kierunków fizyka, astronomia oraz fizyka techniczna I roku studiów stacjonarnych I stopnia do wzięcia udziału w projekcie Innowacyjne metody nauczania fizyki

więcej informacji

Konkurs na stypendium studenckie i doktoranckie w ramach projektu Prof. dr. hab. A. Niedzielskiego, OPUS

Tytuł projektu: Planety innych gwiazd
Kierownik projektu: Prof. dr hab. Andrzej Tadeusz Niedzielski
Finansowanie: Narodowe Centrum Nauki
Typ projektu: OPUS
Instytucja realizująca: Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej, Centrum Astronomii

Oferta pracy dla studenta w grancie SONATA NCN dr. Szymona Śmigi

Dr Szymon Śmiga poszukuje osób zainteresowanych pracą w kierowanym przez siebie grancie SONATA NCN. Szczegółowe oferty można znaleźć tutaj. Oferty można składać do 28.01.2019.

The Insitute of Physics (NCU) has an open position for an Early Stage Researcher (ESR), funded for a period of 8 months.

The project entitled Advanced BiomEdical OPTICAL Imaging and Data Analysis (BE OPTICAL) provides a unique and structued training programme to 14 ESRs in a wide range of optical imaging technologies and signal processing tools, including fluorescence spectroscopy and microscopy, optical coherence tomography, optogenetics, engineered nanomaterials and signal processing tools.

Więcej szczegółów w załączniku

Konkurs na stanowisko post-doc projekcie TEAM dr. hab. I. Grulkowskiego, prof. UMK

Dr hab. Ireneusz Grulkowski zaprasza do wysyłania aplikacji w ramach konkursu na stanowisko postdoka w projekcie pn. Lenticular and vitreal light scattering and refraction for tomorrow's eye diagnostics (Załamanie i rozproszenie światła w soczewce i ciele szklistym oka w diagnostyce okulistycznej jutra), finansowanego przez Fundację na rzecz Nauki Polskiej w ramach Programu TEAM ze środków pochodzących z Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój (PO IR) 2014-2020.

Oferta pracy dla studenta w grancie SONATA NCN dr. Szymona Śmigi

Oferty można składać do 30.11.2018.

Konkurs na stypendium studenckie i doktoranckie w ramach projektu SONATA-BIS dr. hab. Ireneusza Grulkowskiego

Dr hab. Ireneusz Grulkowski ogłasza konkurs o stypendium naukowe dla studenta i doktoranta w ramach grantu NCN "Ultraszybka modulacja aberracji w wiązce światła dla poprawy parametrów układów obrazujących".

Konkurs na stanowisko studenta w projekcie First TEAM dr. Piotra Kolenderskiego

Szczegółowe informacje w załączniku.