Grudziądzka 5, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 3310
fax: +48 56 622 5397

Bieżące ogłoszenia


Stypendia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego

Zapraszamy do zapoznania się z zasadami i trybem przyznawania stypendiów ministra za wybitne osiągnięcia na rok akademicki 2018/2019:

Miejsce przyjmowania wnioskow: Dziekanat WFAiIS, pokój nr 355.

więcej informacji


Zgłoszenia do tytułu najlepszego studenta i absolwenta Wydziału oraz do wyróżnienia

Do godz. 15:00 dnia 14 września 2018 r. w Dziekanacie przyjmujemy zgłoszenia kandydatów do tytułu najlepszego studenta oraz absolwenta Wydziału oraz do wyróżnienia za osiągnięcie w określonej dyscyplinie znaczącej pozycji w konkurencji międzynarodowej. Zgłoszenia, których wzory znajdują się w załącznikach, prosimy dostarczać osobiście bądź przesyłać w formie elektronicznej na adres: dpipczynska@fizyka.umk.pljoanna.lm@fizyka.umk.pl

więcej informacji


Konkurs na stanowisko wykonawcy w projekcie HARMONIA dr. Ireneusza Grulkowskiego

Dr hab. Ireneusz Grulkowski ogłasza konkurs na stanowisko wykonawcy nr 1 w grancie Narodowe Centrum Nauki (HARMONIA; 2017/26/M/NZ5/00849) "Ocena nowych metod diagnostycznych do wczesnego wykrywania nieprzeźroczystości w przypadku zaćmy".

więcej informacji


Dyżur Prodziekan ds. studenckich

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że w okresie wakacyjnym dyżur Pani Prodziekan ds. studenckich dr hab. Anny Bartkiewicz odbywać się będzie wyłącznie w lipcu, we wtorki w godzinach 8:30 - 10:00

 


Ambasador i Koordynator Ambasadorów Atos poszukiwany!

Jesteś studentem, ale już teraz chcesz rozwijać swoje kompetencje w firmie, która jest światowym liderem w branży IT? Masz głowę pełną pomysłów i jesteś mistrzem budowania relacji? Świetnie się składa! Poszukujemy Ambasadora i Koordynatora Ambsadorów . Aplikuj online i wystartuj z Atos!

więcej informacji


Miasto wspiera studentów

Przypominamy o ofercie miasta przeznaczonej dla studentów:
http://www.torun.pl/pl/torunpl/nauka/szkolnictwo-wyzsze/miasto-wspiera-studentow

więcej informacji


Baltic Summer Camps

Uniwersytet Witolda Wielkiego w Kownie zaprasza na Baltic Summer Camps.

więcej informacji


Stypendium dla doktoranta

Dr Karolina Słowik oferuje stypendium dla doktoranta w swoim projekcie “Grafenowe plazmony powierzchniowe dla sterowalnej kwantowej elektrodynamiki (GraSP)” realizowanym w ramach współpracy polsko-niemieckiej BEETHOVEN NCN. 
Szczegóły
Termin zgłoszeń: 30.07.2018


Grant na staże dla studentów astronomii

Nasz Wydział jest jednym z beneficjentów projektu "Universitas Copernicana Thorunensis in Futuro - modernizacja Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w ramach Zintegrowanego Programu Uczelni", który będzie finansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju. W ramach modułu "staże", uzyskaliśmy finansowanie na dodatkowe, płatne praktyki wakacyjne dla studentów astronomii, które obejmą ok. 20 osób w ciągu 4 lat.

więcej informacji