Grudziądzka 5, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 3310
fax: +48 56 622 5397

Bieżące ogłoszenia


Komisja lekarska

Od 1 stycznia 2019 r. Komisja Lekarska, która  orzeka w sprawach o urlopów zdrowotnych dla studentów kierunków studiów prowadzonych w Toruniu działa w
Wojewódzkim Ośrodku Medycyny Pracy przy Szosie Bydgoskiej 46.

Link do informacji dotyczących ww. urlopów:

https://www.umk.pl/studenci/ubezpieczenia/urlop/


Poszukiwany kandydat na stanowisko Inżynier ds. elektrycznych i elektronicznych

Międzynarodowy producent ambulansów sanitarnych z siedzibą w Lubiczu k/Torunia poszukuje kandydata na stanowisko Inżynier ds. elektrycznych i elektronicznych.

Więcej szczegółów 

 


Wtorki z ZUSEM

Szanowni Państwo,

w dniu 22 stycznia 2019 r.  w godz. 10:00-12:00 odbędzie się kolejna edycja "wtorków z ZUS-em". 

więcej informacji


Innowacyjne metody nauczania fizyki - nabór do projektu

Zapraszamy studentów kierunków fizyka, astronomia oraz fizyka techniczna I roku studiów stacjonarnych I stopnia do wzięcia udziału w projekcie Innowacyjne metody nauczania fizyki

więcej informacji


Konkurs na stypendium studenckie i doktoranckie w ramach projektu Prof. dr. hab. A. Niedzielskiego, OPUS

Tytuł projektu: Planety innych gwiazd
Kierownik projektu: Prof. dr hab. Andrzej Tadeusz Niedzielski
Finansowanie: Narodowe Centrum Nauki
Typ projektu: OPUS 
Instytucja realizująca: Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej, Centrum Astronomii

więcej informacji


Oferta pracy dla studenta w grancie SONATA NCN dr. Szymona Śmigi

Dr Szymon Śmiga poszukuje osób zainteresowanych pracą w kierowanym przez siebie grancie SONATA NCN. Szczegółowe oferty można znaleźć tutaj. Oferty można składać do 28.01.2019.


Projekt InterAPS - pierwszy nabór

7 stycznia 2019 roku rozpoczął się pierwszy nabór do projektu InterAPS. Projekt dotyczy międzynarodowej wymiany studentów, doktorantów oraz kady akademickiej, organizacji seminariów oraz konferencji, a także wspólnych badań prowadzonych przez partnerów z 5 europejskich uniwersytetów. Projekt trwa od 1 grudnia 2018 r. do 30 listopada 2020 r. Finansowanie projektu, który koordynowany jest przez Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu,  pochodzi z Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej (NAWA).

Celem projektu InterAPS jest wzmocnienie współpracy naukowej pomiędzy Uniwersytetem Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Uniwersytetem w Lejdzie (Holandia), Uniwersytetem w Newcastle (Wielka Brytania), Uniwersytetem w Kopenhadze (Dania) oraz Uniwersytetem w Innsbrucku (Austria). Tematyka projektu obejmuje następujące dyscypliny nauki:

więcej informacji


The Insitute of Physics (NCU) has an open position for an Early Stage Researcher (ESR), funded for a period of 8 months.

The project entitled Advanced BiomEdical OPTICAL Imaging and Data Analysis (BE OPTICAL) provides a unique and structued training programme to 14 ESRs in a wide range of optical imaging technologies and signal processing tools, including fluorescence spectroscopy and microscopy, optical coherence tomography, optogenetics, engineered nanomaterials and signal processing tools.

Więcej szczegółów w załączniku


Konkurs na stanowisko post-doc projekcie TEAM dr. hab. I. Grulkowskiego, prof. UMK

Dr hab. Ireneusz Grulkowski zaprasza do wysyłania aplikacji w ramach konkursu na stanowisko postdoka w projekcie pn. Lenticular and vitreal light scattering and refraction for tomorrow's eye diagnostics (Załamanie i rozproszenie światła w soczewce i ciele szklistym oka w diagnostyce okulistycznej jutra), finansowanego przez Fundację na rzecz Nauki Polskiej w ramach Programu TEAM ze środków pochodzących z Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój (PO IR) 2014-2020.

więcej informacji


Oferta pracy dla studenta w grancie SONATA NCN dr. Szymona Śmigi


Dr Szymon Śmiga poszukuje osób zainteresowanych pracą w kierowanym przez siebie grancie SONATA NCN. Szczegółowe oferty można znaleźć tutaj.
Oferty można składać do 30.11.2018.


Konkurs na stypendium studenckie i doktoranckie w ramach projektu SONATA-BIS dr. hab. Ireneusza Grulkowskiego

Dr hab. Ireneusz Grulkowski ogłasza konkurs o stypendium naukowe dla studenta i doktoranta w ramach grantu NCN "Ultraszybka modulacja aberracji w wiązce światła dla poprawy parametrów układów obrazujących".

więcej informacji


Nabór na wyjazdy zagraniczne w programie Erasmus+

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą wyjazdów na uczelnie zagraniczne w ramach programu mobilności Erasmus +. Oferta dotyczy zarówno studentów, jak i doktorantów.

więcej informacji


Szkolenie BHP dla studentów I roku

Informujemy, że dostępna jest platforma Moodle BHP.

Szkolenie  podstawowe BHP będzie można zaliczać od 15.10.2018 r. do 21.12.2018 r.

Adres tej strony: https://moodle.umk.pl/BHP/

Dział Szkoleń BHP


Konkurs na stanowisko studenta w projekcie First TEAM dr. Piotra Kolenderskiego

Szczegółowe informacje w załączniku.


Grant na staże dla studentów astronomii

Nasz Wydział jest jednym z beneficjentów projektu "Universitas Copernicana Thorunensis in Futuro - modernizacja Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w ramach Zintegrowanego Programu Uczelni", który będzie finansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju. W ramach modułu "staże", uzyskaliśmy finansowanie na dodatkowe, płatne praktyki wakacyjne dla studentów astronomii, które obejmą ok. 20 osób w ciągu 4 lat.

więcej informacji