Kontakt Grudziądzka 5, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 3310

I Turniej Szachowy o Puchar Dziekana WFAiIS

Zdjęcie ilustracyjne
fot. Winicjusz Drozdowski

I Turniej Szachowy o Puchar Dziekana WFAiIS UMK, w którym wzięło udział 38 uczniów i uczennic ze szkół średnich, zakończył się zwycięstwem Karoliny Domeradzkiej z III LO we Włocławku. Na drugim i trzecim stopniu podium stanęli Szymon Zając z ZSOiT nr 13 w Toruniu i Mateusz Lewandowski reprezentujący ZSMEiE w Toruniu. Kolejne nagrodzone miejsca zajęli: Piotr Szulc z ZS w Gronowie, Weronika Śliwicka z VIII LO w Toruniu, Konrad Muzal z II LO w Grudziądzu, Brajan Cieloch z ULO w Toruniu, Jakub Szmidt i Jan Szmeichel, obaj z II LO w Grudziądzu, oraz Mateusz Michalak z ZSM nr 2 w Bydgoszczy.

Triumfatorka otrzymała puchar, pierwsza trójka dyplomy i bony finansowe, natomiast miejsca IV-X uhonorowano nagrodami rzeczowymi. Upominki otrzymały także uczennice: Zuzanna Bollin z II LO w Grudziądzu oraz Patrycja Prusakiewicz z IV LO w Toruniu. Turniej odbył się w ramach Dnia Otwartego Wydziału, dlatego uczestnicy wysłuchali wykładu dr. hab. Ireneusza Grulkowskiego, prof. UMK, „Hic sunt physici, czyli fizyk na pograniczu dziedzin nauki” oraz mieli możliwość odwiedzenia laboratoriów i zapoznania się z ofertą edukacyjną.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za udział w turnieju!
Wyniki turnieju:
http://www.chessarbiter.com/turnieje/2023/ti_1575/results.html
Pełna fotorelacja w albumie Google (51 zdjęć):
https://photos.app.goo.gl/tu3SywxHKu7EFKgb6

pozostałe wiadomości

galeria zdjęć

Rozpoczęcie turnieju. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Partie szachowe. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Partie szachowe. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Partie szachowe. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Partie szachowe. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Partie szachowe. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Partie szachowe. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Zakończenie turnieju. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Zakończenie turnieju. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Zakończenie turnieju. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Zakończenie turnieju. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.