Grudziądzka 5, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 3310
fax: +48 56 622 5397

Archiwum FAST

2020

Relacja z X edycji finału (2020 rok)

W X edycji do Konkursu FAST zgłosiło się 35 uczniów. Jury Konkursu do finału zakwalifikowało 16 uczestników.
Oto lista finalistów:

  • Bartosz Bień z III Liceum Ogólnokształcącego w Bielsku-Białej,
  • Michał Buszka z V Liceum Ogólnokształcącego w Toruniu,
  • Gabriela Gawska z XIV LO z Oddziałami Dwujęzycznymi w Szczecinie,
  • Miłosz Jagiełło z III Liceum Ogólnokształcącego w Bielsku-Białej,
  • Klaudia Kacik z I Liceum Ogólnokształcącego w Tczewie,
  • Bartosz Kaczmarek z VI Liceum Ogólnokształcącego w Kielcach,
  • Kacper Kopeć z Liceum Ogólnokształcącego w Działdowie,
  • Kamil Kornas z ZS nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego w Jastrzębiu-Zdroju,
  • Marcin Magda z Zespołu Szkół Technicznych w Kolbuszowej,
  • Jędrzej Matkowski z I Liceum Ogólnokształcącego w Stargardzie,
  • Karol Masztalerz z International School of Poznań,
  • Natalia Michalec z Liceum Ogólnokształcącego w Kielcach,
  • Krystian Mokrzycki z Zespołu Szkół Technicznych w Kolbuszowej,
  • Jakub Rogala z I Liceum Ogólnokształcącego w Jeleniej Górze,
  • Szymon Ryszkowski z Zespołu Szkół nr 6 w Jastrzębiu-Zdroju,
  • Emil Szumiło z III Liceum Ogólnokształcącego w Bielsku-Białej.

Plakat.

Terminarz X edycji Konkursu:

  • ogłoszenie Konkursu: grudzień 2019 r.,
  • termin nadsyłania prac: 29 lutego 2020 r.
  • ogłoszenie listy finalistów: 10 marca 2020 r.
  • finał: 18 lipca 2020 r. w formie zdalnej (zmiana spowodowana Zarządzeniem Rektora UMK)

PROGRAM FINAŁU

2019

Relacja z finału IX edycji Konkursu (2019 rok)

W IX edycji Konkursu wpłynęło 38 prac, z czego 13 zostało zakwalifikowanych do finału.

Lista finalistów IX edycji:

  • Mateusz Dropek
    II LO im. Stanisława Wyspiańskiego w Kwidzynie
  • Gabriela Gawska
    XIV LO z Oddziałami Dwujęzycznymi w Szczecinie
  • Kamil Kornas
    ZS nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego w Jastrzębiu-Zdroju
  • Bartosz Kulpiński
    VI LO im. Juliusza Słowackiego w Kielcach
  • Maciej Lewandowski
    I LO im. Mikołaja Kopernika w Toruniu
  • Jakub Łukaszewski
    II LO im. Marii Konopnickiej w Inowrocławiu
  • Marcin Makowski
    GiLA w Toruniu
  • Maksymilian Mańko
    International School of Poznań
  • Małgorzata Pluskota
    ZS nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego w Jastrzębiu-Zdroju
  • Mikołaj Radziszewski
    V LO im. Jana Pawła II w Toruniu
  • Aleksander Sarzyniak
    II LO im. Stanisława Wyspiańskiego w Kwidzynie
  • Marta Tomalak
    I LO im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu
  • Jakub Wandelewski
    II LO im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej w Poznaniu

Program FAST2019

2018

Relacja z finału VIII edycji Konkursu (2018 rok)