Grudziądzka 5, 87-100 Toruń

Nabór na kursy Cisco CCNA

Trwa nabór na kursy CCNA,

rozpoczęcie kursu CCNA Moduł 1:  24.09.2024.

Nabór na kursy Cisco CCNA na następujące moduły:

Przykładowe pytania i zadania z zakresu Modułu 1.

Koszt: 1850 zł za jeden moduł trwający 50 godzin lekcyjnych (płatność jednorazowa przed rozpoczęciem kursu).

Zajęcia obejmują 12 cotygodniowych spotkań.

• Planowany termin rozpoczęcia kursu CCNA Moduł 1: 24.09.2024. Zajęcia będą odbywały się we wtorki w godz. 17:15 -21:00. Czekamy na deklaracje do 9.09.2024.

Osoby zainteresowane kursem prosimy o wypełnienie i dostarczenie kwestionariusza osobowego.

(kwestionariusz osobowy – wersja pdf)

Po zebraniu wymaganej liczby zgłoszeń zostaniecie Państwo poinformowani o terminie spotkania organizacyjnego oraz dokładnych ramach czasowych kursu.

Kwestionariusz osobowy będący jednocześnie potwierdzeniem zgłoszenia na kurs Cisco CCNA można składać osobiście (w dziekanacie, w portierni Instytutu Fizyki), przesyłać drogą elektroniczną (skany do pliku pdf załączone do wiadomości e-mail) lub pocztową na adres:

Uniwersytet Mikołaja Kopernika
Dziekanat Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej
ul. Grudziądzka 5 / 7
z dopiskiem CISCO

Szczegóły dotyczące organizacji form kształcenia oraz związane z nimi prawa i obowiązki uczestników określa Regulamin innych form kształcenia na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Istnieje możliwość ubiegania się o dopłaty do kursów ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Więcej informacji znajdziecie Państwo w załączonej prezentacji.

Uwagi:

1. Nie obowiązuje opłata rekrutacyjna.
  2. Wydział zastrzega sobie możliwość zawieszenia naboru na poszczególne kursy w przypadku zbyt małej liczby kandydatów (poszczególne kursy zostaną uruchomione pod warunkiem zgłoszenia się minimum 15 osób).
  3. Rozpoczęcie zajęć może być opóźnione aż do zebrania odpowiedniej liczby chętnych.
  4. Kurs realizowany jest w wersji stacjonarnej w Instytucie Fizyki UMK (ul. Grudziądzka 5). W przypadku pojawienia się ograniczeń wynikających z pandemii, kurs może być kontynuowany w wersji on-line.

Wystawianie faktur

1. Opłaty za udział w kursach są zwolnienie z podatku VAT.
  2. Na wniosek uczestnika faktura zostanie wystawiana po otrzymaniu zapłaty.
  3. W przypadku zgłoszenia żądania wystawienia faktury w terminie późniejszym niż dzień złożenia formularza zgłoszeniowego Uniwersytet wystawi fakturę, jeśli żądanie jej wystawienia zostało zgłoszone w terminie 3 miesięcy, licząc od końca miesiąca, w którym wykonano usługę kształcenia bądź dokonano opłaty.

W razie wątpliwości prosimy o kontakt.

Kierownik: dr hab. Mariusz Piwiński, prof. UMK
(opieka merytoryczna dotycząca kursów)
pokój: 529
email: Mariusz.Piwinski@fizyka.umk.pl