Grudziądzka 5, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 3310
fax: +48 56 622 5397

Akademia Sieciowa Cisco

W dniu 15 stycznia 2001 Uniwersytet Mikołaja Kopernika oraz firma Cisco Systems podpisały umowę o współpracy w dziedzinie edukacji. UMK jest pierwszą uczelnią wyższą o charakterze uniwersytetu, na której powstała Akademia Regionalna Cisco, przekształcona w 2012 w Academy Support Center UMK. Na mocy tego porozumienia utworzona została również Akademia Sieciowa Cisco WFAiIS UMK zajmująca się prowadzeniem kursów w zakresie wykorzystywania najnowszych technologii teleinformatycznych według autoryzowanych standardów Cisco Systems. Odbiorcami usług są studenci UMK oraz osoby spoza Uniwersytetu, głównie pracownicy lokalnych małych i średnich przedsiębiorstw.

Firma Cisco Systems jest jednym z największych producentów urządzeń sieciowych na świecie. W 1997 opracowała ona i wprowadziła w życie program Cisco Networking Academy Program (CNAP), w którym do chwili obecnej wzięło udział ponad 5 milionów słuchaczy w ponad 170 krajach.

Kursy Cisco CCNA Routing&Switching, Network Programmability with Cisco APIC-EM oraz Introduction to Cybersecurity na Wydziale Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej UMK realizowane są w toku zajęć studiów dziennych na kierunku Informatyka Stosowana.
Osoby nie będące studentami WFAiIS mogą uczestniczyć w indywidualnych kursach Cisco CCNA lub realizowanych jako zajęcia do wyboru w ramach Podyplomowego Studium Programowania i Zastosowań Komputerów.

 


Nasze laboratorium sieciowe

Nasze certyfikaty i wyróżnienia

 

Galeria

Nasi instruktorzy:

Kontakt:
dr hab. Mariusz Piwiński, prof. UMK
email:Mariusz.Piwinski@fizyka.umk.pl

KURSY CISCO CCNA 7.0

Nabór na kursy w 2022 r. 

Szkolimy już ponad 15 lat!!!