Publiczne Prezentacje Projektów Zespołowych

Rouee - rozgrywka głównie opiera się na walce oraz zręcznościowym przemierzaniu się po mapie fot. nadesłane

12 września br. odbyły się Publiczne Prezentacje Projektów Zespołowych (w formie zdalnej), podczas których studenci trzeciego roku Informatyki Stosowanej podsumowali swoją pracę nad projektami realizowanymi w ramach zajęć Projekty Zespołowe.

Komisja w składzie: dr hab. Krzysztof Grąbczewski, mgr inż. Rafał Linowiecki, mgr Michał Meina, dr Anna Szkulmowska przyznała I miejsce dla zespołu w składzie: Mateusz Chojnowski, Julia Kochańska, Bartosz Tajl, Damian Kaniewski za projekt Rouee

"Rouee to gra 2D typu Rogue-Like. Głównym założeniem było rozszerzenie cech charakterystycznych dla tego typu gatunku. Postawiliśmy na własną interpretacje proceduralnie generowanego świata. Dodatkowo, w celu zapewnienia wrażenia niepowtarzalności, postaraliśmy się aby tekstury z każdą rozgrywką były inne. Chcieliśmy również, aby wygląd bohatera zmieniał się w czasie zmagań."

W sumie, podczas prezentacji, sześć zespołów studenckich przedstawiło swoje projekty: Dyspenser Leków, Selfieee, SmartWallet, HiveCarer, Rouee, Mobilna aplikacja wspomagająca zarządzanie komputerem, Domowa Stacja Jakości powietrza.

Gratulujemy!

Przebieg wydarzenia można obejrzeć tutaj.