Sukces Koła Naukowego Astronomów

fot. nadesłane

Studenci astronomii i fizyki zaprezentowali swoje projekty badawcze na Konferencji Studenckich Astronomicznych Kół Naukowych w Poznaniu, 17-19.05.2019. Zostali docenieni, przywieźli nagrody i wyróżnienia:

• Beata Zjawin (studentka fizyki drugiego stopnia) nagroda za najlepszy referat,
  • Dominika Itrich (studentka astronomii drugiego stopnia) nagroda za najlepszy plakat,
  • Jakub Lipiński (student astronomii pierwszego stopnia) nagroda za najlepszy debiut,
  • Szymon Żywica (student astronomii pierwszego stopnia) nagroda publiczności za referat.

Z radością informujemy także, iż Dawid Jankowski (student astronomii pierwszego stopnia) zajął drugie miejsce w konkursie na najlepszą astrofotografię, a Krzysztof Lisiecki pierwsze miejsce w konkursie na najlepszą solarygrafię oraz wyróżnienie w konkursie na najlepszą astrofotografię.