Badanie satysfakcji pracowników - trwa zbieranie opinii

fot. fot. Andrzej Romański

6 maja 2024 r. ruszyło badanie satysfakcji pracowników UMK. Jego celem jest zebranie opinii na temat różnych aspektów pracy na uczelni. Informacja zwrotna umożliwi identyfikację mocnych i słabych stron Uniwersytetu oraz będzie wykorzystana do poprawy satysfakcji zawodowej pracowników, sprawniejszego zarządzania i poprawy warunków pracy.

Kwestionariusz ankiety otrzymała każda upoważniona do badania osoba na swoje uniwersyteckie imienne konto pocztowe. Badanie jest anonimowe, a wypełnienie kwestionariusza nie powinno zająć więcej niż 15 minut. Badanie potrwa do 30 września 2024 r.

Badanie satysfakcji pracowników jest przeprowadzane na podstawie zarządzenia nr 210 Rektora UMK z dnia 24 października 2023 r.