Kontakt Grudziądzka 5, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 3310

Mentoring bez granic

Zdjęcie osób tworzących zespół ds. mentoringu
Zespół ds. mentoringu będzie wspierał osoby studiujące m.in. w zaplanowaniu zagranicznych wyjazdów fot. fot. Andrzej Romański

Rozpoczęła się rekrutacja do Programu Mentoringowego Uni-Me. Jego celem jest wsparcie osób studiujących w planowaniu ścieżki kształcenia z wykorzystaniem możliwości, jakie daje partnerstwo UMK w YUFE, a także inne programy międzynarodowe. Nabór potrwa do 14 marca.

Uni-Me Mentoring Program to program, który ułatwia osobom studiującym na UMK zaplanowanie wyjazdu na uczelnię zagraniczną, udział w kursie na uniwersytecie w innym państwie lub zdobycia międzynarodowego doświadczenia w inny sposób.

Udział w programie oznacza uczestnictwo co najmniej w sześciu sesjach z mentorem, we wspólnych warsztatach grupowych i ewaluacji. W pilotażowej edycji czeka 16 miejsc. Zgłaszać się mogą studenci i studentki z wszystkich wydziałów UMK.

Ankieta rekrutacyjna: https://forms.office.com/e/DGD6P7aaqN

Zespół ds. mentoringu tworzą: dr hab. Anna Bartkiewicz, prof. UMK; mgr Joanna Hajduk; dr Joanna Karłowska-Pik; dr Kamila Łaszewska; dr hab. Dariusz Pniewski, prof. UMK; dr hab. Piotr Rączka, prof. UMK; lek. Dorota Rutkowska. Koordynatorem programu jest mgr Małgorzata Błaszczak, a od strony merytorycznej program wspiera mgr Anna Prykanowska.

Więcej informacji: https://www.umk.pl/wspolpraca/uni-me/

 

pozostałe wiadomości