Spotkanie odnośnie organizacji praktyk zawodowych na UMK

Spotkanie w Audotorum Aleksandra Jabłońskiego odnośnie organizacji praktyk zawodowych na UMK
Spotkanie odnośnie organizacji praktyk zawodowych na UMK fot. nadesłane

W piątek 27 stycznia br. na naszym Wydziale odbyło się spotkanie osób  odpowiedzialnych za organizację praktyk zawodowych na Uczelni z  przedstawicielami zespołu ds. wdrażania Strategii UMK. Wydarzeniu  przewodniczył Prorektor ds. kształcenia prof. dr hab. Przemysław Nehring, który jest koordynatorem zespołu obszarowego w zakresie  "Kształcenie". Zespołu ds. wdrażania strategii UMK reprezentowali: mgr  Anna Wiśniewska (Kierownik Działu Kształcenia), dr hab. Grzegorz Gabor, prof. UMK (koordynator KDII.3 strategii UMK), mgr Ewa Banaszak  (Kierownik Biura Karier UMK) oraz mgr inż. Andrzej Korcala  (Pełnomocnik Dziekana WFAiIS ds. praktyk studenckich i kontaktów z  OSG).  Podczas spotkania omówiono założenia celu strategicznego II  "Kształcenie" oraz tematykę związaną z celem operacyjnym II.3 który ma  za zadanie "Powiązać ofertę i treść kształcenia z wyzwaniami  przyszłości, potrzebami społeczeństwa i rynku pracy". Prelegenci omawiali aktualną ofertę praktyk, problemy związane z  organizacją przedmiotu i rekomendacje wypracowane w grupie prof. Grzegorza Gabora.

Spotkanie w Audytorium Aleksandra Jabłońskiego dnośnie organizacji praktyk zawodowych na UMK odnośnie oraganizacji praktyk zawodowych na UMK. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Spotkanie w Audytorium Aleksandra Jabłońskiego dnośnie organizacji praktyk zawodowych na UMK odnośnie oraganizacji praktyk zawodowych na UMK. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Spotkanie w Audytorium Aleksandra Jabłońskiego dnośnie organizacji praktyk zawodowych na UMK odnośnie oraganizacji praktyk zawodowych na UMK. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Spotkanie w Audytorium Aleksandra Jabłońskiego dnośnie organizacji praktyk zawodowych na UMK odnośnie oraganizacji praktyk zawodowych na UMK. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Spotkanie w Audytorium Aleksandra Jabłońskiego dnośnie organizacji praktyk zawodowych na UMK odnośnie oraganizacji praktyk zawodowych na UMK. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Spotkanie w Audytorium Aleksandra Jabłońskiego dnośnie organizacji praktyk zawodowych na UMK odnośnie oraganizacji praktyk zawodowych na UMK. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Spotkanie w Audytorium Aleksandra Jabłońskiego dnośnie organizacji praktyk zawodowych na UMK odnośnie oraganizacji praktyk zawodowych na UMK. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Spotkanie w Audytorium Aleksandra Jabłońskiego dnośnie organizacji praktyk zawodowych na UMK odnośnie oraganizacji praktyk zawodowych na UMK. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.