Badanie satysfakcji

Wykładowca prowadzi zajęcia ze studentami, studenci siedzą tyłem do fotografa i mają włączone komputery
fot. fot. Andrzej Romański

4 maja rusza badanie satysfakcji społeczności akademickiej Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Informacja zwrotna umożliwi identyfikację mocnych i słabych stron Uczelni i posłuży do ulepszenia zarządzania Uniwersytetem.

Celem badania jest zebranie opinii na temat różnych aspektów pracy i studiów na UMK. Ankietę otrzyma każda upoważniona do badania osoba na swoje uniwersyteckie imienne konto pocztowe. Kwestionariusz jest anonimowy, a jego wypełnienie nie powinno zająć więcej niż 10 minut.

Z uwagi na COVID-19 kwestionariusz ankiety jest wzbogacony o pytania mające na celu zbadanie poziomu satysfakcji z uwzględnieniem działań podjętych przez Uczelnię w warunkach pandemii.

Badanie jest przeprowadzane na podstawie zarządzenia nr 253 Rektora UMK z dnia 18 listopada 2020 r. w sprawie procedury badania satysfakcji pracowników na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.