Konferencja Młodych Fizyków

2 czerwca 2018 na Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowane, w Instytucie Aleksandra Jabłońskiego odbyła się Konferencja Młodych Fizyków. Podczas tej mini-konferencji uczniowie szkół średnich przedstawili wyniki projektów badawczych, które realizowali na WFAiIS UMK.

Prezentacje uczniów poprzedziło oficjalne wystąpienie Prodziekan ds. Studentów, dr hab. Anny Bartkiewicz. Część naukowa rozpoczęła się wykładem prof. Wiesława Nowaka pt. "Nauka – piękna przygoda, czy wyścig  szczurów sterowanych fotonami?". Spotkanie było znakomitą okazją do integracji grupy uczniów zaangażowanych w projekty badawcze oraz poznania efektów ich pracy.

Szczegółowy program konferencji

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.