Dr Jerzy Wolnikowski nie żyje

W dniu 18 października 2014 r. zmarł w Szpitalu MSWiA w Warszawie dr Jerzy Wolnikowski, wieloletni pracownik Instytutu Fizyki UMK.

Kolokwium Czwartkowe

W dniu 23.10.2014 r. o godz. 12.30 w sali audytoryjnej Centrum Optyki Kwantowej prof. Wladek Minor z University of Virginia, USA  wygłosi wykład pt.: "Experiment and modeling: competitive or complementary approaches to structural biology?".

 

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej Mgr Moniki Adamów

Dziekan Wydziału Fizyki Astronomii i Informatyki Stosowanej UMK w Toruniu, zawiadamia, że dnia 27 października 2014 r. o godz. 11.15, w sali seminaryjnej Centrum Astronomii UMK w Piwnicach k. Torunia odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Moniki Adamów.

Tytuł rozprawy: Obfitość litu w gwiazdach po fazie ciągu głównego

Nagroda Nobla 2014 z fizyki

Nobel 7 października 2014 r. Komitet Noblowski obwieścił tegorocznych laureatów Nagrody Nobla w dziedzinie fizyki. Nagrodę otrzymali: prof. Isamu Asaki,  prof.

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. inż. Daniela Szlaga

Dyrektor Instytutu Fizyki UMK zawiadamia, że 4 listopada 2014 r. o godzinie 9:00 w sali audytoryjnaj COK w Instytucie Aleksandra Jabłońskiego odbędzie się publiczna obrona pracy doktorskiej mgr. inż. Daniela Szlaga.Subskrybuj zawartość