Lista pracowników

Sortuj alfabetycznie:

wszystkie  |  A   B   C   Ć   D   E   F   G   H   I   J   K   L   Ł   M   N   O   P   R   S   Ś   T   U   W   Z   Ż   Ź

Tablica obecności (IF) - kto się odwiesił.
ST - Studium Politechniczne, ul. Szosa Okrężna 17
(Informacje o pracownikach wyświetlane są na podstawie systemu eGPS. Zmiany lub błędy danych należy zgłaszać do sekretariatu IF lub Centrum Astronomii)

Telefon (+48 56 611) Pokój Mail WWW
mgr Takeo Kamizawa - - takeo@fizyka.umk.pl  
dr Andrzej Karbowski 3291 568 akarb@fizyka.umk.pl
prof. dr hab. inż. Grzegorz Karwasz 2407 570 karwasz@fizyka.umk.pl
prof. dr hab. Jacek Karwowski 3272 483 jka@fizyka.umk.pl
dr Andrzej Kędziorski 3274 485 tecumseh@fizyka.umk.pl
dr inż. Natalia Kijek 3237, 3221 272, 257 natalia@fizyka.umk.pl
dr hab. Jacek Kobus 3266 467 jkob@fizyka.umk.pl
prof. dr hab. Czesław Koepke 3239 339 koepke@fizyka.umk.pl
dr Piotr Kolenderski 3289 521a kolenderski@fizyka.umk.pl
dr inż. Katarzyna Komar 3211 207 kkomar@fizyka.umk.pl
mgr inż. Magdalena Konefał 3285 527 konefal@fizyka.umk.pl  
mgr Maciej Kosicki 2491 479 mackos@fizyka.umk.pl  
mgr Miriam Kosik - - 252621@stud.umk.pl  
prof. dr hab. Andrzej Kossakowski 3231 455 kossak@fizyka.umk.pl
prof. dr hab. Andrzej Kowalczyk 3240 218 akowal@fizyka.umk.pl
dr Dorota Kowalska 3292 0.21 COK dorota@fizyka.umk.pl
Piotr Kowalski 3202 285 -  
mgr inż. Grzegorz Kowzan 2471, 2473 0.11, 0.24 COK gkowzan@fizyka.umk.pl
Renata Kozłowska 2430 SP -  
mgr Waldemar Krychowiak 3257 429 krycho@fizyka.umk.pl  
Danuta Kuczyńska-Wolińska 3310 301 -  
dr inż. Łukasz Kłosowski 3341, 3325 529, 530 lklos@fizyka.umk.pl