Dyżury pracowników i doktorantów

Poniżej znajdują się terminy, w których nauczyciele (pracownicy i doktoranci) udzielają konsultacji dotyczących zajęć dydaktycznych.

Sortuj alfabetycznie:

wszystkie  |  A   B   C   Ć   D   E   F   G   H   I   J   K   L   Ł   M   N   O   P   R   S   Ś   T   U   W   Z   Ż   Ź

ST - Studium Politechniczne, ul. Szosa Okrężna 17
KR - Katedra Radioastronomii, Centrum Astronomii, 87-148 Łysomice, Piwnice k/Torunia
KAA - Katedra Astronomii i Astrofizyki, Centrum Astronomii, 87-148 Łysomice, Piwnice k/Torunia
(Zmiany lub błędy danych należy zgłaszać do sekretariatu IF lub Centrum Astronomii)

Konsultacje Pokój Mail
dr hab. Rafał Adamczak czwartek 10.00 - 12.00 572 raad@is.umk.pl
prof. dr hab. Aleksander Balter piątek 13:00 - 15:00 234 balter@fizyka.umk.pl
dr hab. Anna Bartkiewicz wtorek 13:00 - 15:00, pokój 40, KR, Centrum Astronomii. KR 40 annan@astro.umk.pl
dr Katarzyna Bielska piątek 16:00 - 17:00 524 kasia@fizyka.umk.pl
mgr Adam Buksztel czwartek 14.00-16.00 478A abuk@fizyka.umk.pl
prof. dr hab. Mirosław Bylicki piątek 8:30 - 10:00 486 mirekb@fizyka.umk.pl
dr Dariusz Chaberski środa 14:00 - 16:00 396A daras@fizyka.umk.pl
mgr inż. Dominik Charczun poniedziałek 12:00 - 14:00 527 charczun@fizyka.umk.pl
dr hab. Alicja Chruścińska, prof. UMK piątek 12:00-13:30 266, 257 alicja@fizyka.umk.pl
prof. dr hab. Dariusz Chruściński poniedziałek 8:30 - 10:00 459 darch@fizyka.umk.pl
prof. dr hab. Stanisław Chwirot czwartek 10:30-12:30 228 chwirot@fizyka.umk.pl
dr hab. Roman Ciuryło, prof. UMK Wtorek 9.00-11.00 536 rciurylo@fizyka.umk.pl
dr Agata Cygan piątek 10:00-12:00 524 agata@fizyka.umk.pl
mgr Artur Czerwiński poniedziałek 10:00-11:00 457 aczerwin@fizyka.umk.pl
mgr inż. Jarosław Czoków czwartek, godz. 12:00-14:00 396D jarczok@fizyka.umk.pl
dr hab. Beata Derkowska-Zielińska środa 12:00 - 14:00 369 beata@fizyka.umk.pl
dr hab. Winicjusz Drozdowski, prof. UMK czwartek, 9:30-11:00 351 wind@fizyka.umk.pl
prof. dr hab. Włodzisław Duch poniedziałek 11:00- 13:00 581 wduch@is.umk.pl
dr Dariusz Dziczek poniedziałek 12:00 - 13:00, wtorek 13:00 - 14:00, środa 11:00 - 12:00 pok. 412 412 dziczek@fizyka.umk.pl
dr inż. Krystian Erwiński Piątek 12.00-14.00 15 SP erwin@fizyka.umk.pl
dr Kamil Fedus poniedziałek 8:00-10:00 569, COK 2.20 kamil@fizyka.umk.pl
prof. dr hab. Franciszek Firszt wtorek 11:15 - 13:00 pok. 258 258 ffirszt@fizyka.umk.pl
dr Robert Frankowski piatek 10:00 - 11:00, 14:00-15:00; pokój 311 311 robef@fizyka.umk.pl
mgr Marcin Gahbler Poniedziałek 12:00-14:00 s.10 SP 10 SP gabi@fizyka.umk.pl
prof. dr hab. inż. Krzysztof Gałkowski poniedziałek 9:00- 13:00 315 k.galkowski@fizyka.umk.pl
dr hab. Krzysztof Gęsicki, prof. UMK poniedziałek 12:30-14:30, pokój 24, KAA, Centrum Astronomii. KAA 24 kmgesicki@umk.pl
prof. dr hab. Krzysztof Goździewski Urlop naukowy. Umówienie konsultacji poprzez e-mail. KAA 26B k.gozdziewski@umk.pl
dr hab. Krzysztof Grąbczewski poniedziałek w godzinach 14:00-16:00. 572 kg@is.umk.pl
prof. dr hab. Ireneusz Grabowski Poniedziałek 10.00-12.00 469 ig@fizyka.umk.pl
dr Marek Grochowski wtorek godz. 8:00 -10:00 584 grochu@is.umk.pl
mgr inż. Justyna Grzelak wtorek 13:00 - 15:00 0.18 COK justynag@fizyka.umk.pl
dr Sławomir Grzelak środa 13:00- 15:00 396A slawg@fizyka.umk.pl
mgr Maciej Gurski piątek 11:00-13:00 344, 397 gural@fizyka.umk.pl
prof. dr hab. Michał Hanasz Poniedziałek, godz 9:00 - 11:00, pokój 21B, budynek KAA KAA 21b mhanasz@umk.pl
dr hab. Jan Iwaniszewski poniedziałek 12:00 - 13:00 (pokój 559); środa 8:00 - 9:00 (pokój 559) 559 jiwanisz@fizyka.umk.pl
dr hab. Andrzej Jamiołkowski wtorek 12.00- 13.30. 456 jam@fizyka.umk.pl
dr hab. Norbert Jankowski, prof. UMK poniedziałek 18.00-19.30 583 norbert@is.umk.pl
prof. dr hab. Włodzimierz Jaskólski czwartek 10:00- 12:00 2.02 COK wj@fizyka.umk.pl
mgr inż. Michał Joachimiak poniedziałek 9:00 - 11:00, pok. A.3.19 ICNT 585 michal.joachimiak@is.umk.pl
dr hab. Jacek Jurkowski piątek 12.00-13.30 457 jacekj@fizyka.umk.pl
dr Andrzej Karbowski wtorek 12:00 - 13:00, czwartek 11:00 - 12:00 568 akarb@fizyka.umk.pl
dr Agata Karska piątek 10:00 - 12:00, pokój 359, Instytut Fizyki. KAA 25A agata.karska@umk.pl
prof. dr hab. inż. Grzegorz Karwasz wtorek 10.00-12.00, czwartek 9.00-10.00 570 karwasz@fizyka.umk.pl
dr inż. Kazimierz Karwowski środa 10:00 - 12:00 sala nr 8 Studium Politechnicznego 8 SP kkarwowski@fizyka.umk.pl
dr hab. Krzysztof Katarzyński, prof. UMK czwartek od 8:15 do 10:15 KR 34 kat@astro.uni.torun.pl
dr Andrzej Kędziorski poniedziałek 12:00 - 14:00 485 tecumseh@fizyka.umk.pl
dr inż. Natalia Kijek czwartek 10:00-12:00 272, 257 natalia@fizyka.umk.pl
dr hab. Jacek Kobus wtorek 11:00 - 12:00, a także w innych terminach uzgodnionych wcześniej via email 467 jkob@fizyka.umk.pl
prof. dr hab. Czesław Koepke Piatek 11:30 - 13:00 339 koepke@fizyka.umk.pl
dr Piotr Kolenderski poniedzialek 8.00-10.00 521a kolenderski@fizyka.umk.pl
dr inż. Katarzyna Komar poniedziałek 9.30-10.15 207 kkomar@fizyka.umk.pl
mgr inż. Magdalena Konefał poniedziałek 16:00 - 18:00 527 konefal@fizyka.umk.pl
mgr inż. Andrzej Korcala poniedziałek 11:00 - 12:00, piątek 10:00 - 11:00 443 korcala@fizyka.umk.pl
mgr Maciej Kosicki Czwartek , 18:00-20:00 479 mackos@fizyka.umk.pl
prof. dr hab. Andrzej Kowalczyk poniedziałek 11.00-13.00 218 akowal@fizyka.umk.pl
dr Dorota Kowalska piątek 12:00-14:00 0.21 COK dorota@fizyka.umk.pl
dr Marcin Kowalski wtorek 10:00 - 12:00, czwartek 10:00 - 12:00 311 markow@fizyka.umk.pl
prof. dr hab. Jacek Krełowski bez ograniczeń czasowych KAA 25c jacek@umk.pl
dr hab. Magdalena Kunert-Bajraszewska dla astronomii: poniedziałek 14:00 - 15:00, pokój 35, KR, Centrum Astronomii; dla fizykow i doktorantow: środa 9:00 - 10:00 Dziekanat, Instytut Fizyki. KR 35 magda@astro.umk.pl
prof. dr hab. Andrzej Kus Poniedziałki 13.00-15.00 Czwartki 10.00-13.00 Piątki 10.00-14.00 KR 36 ajk@astro.uni.torun.pl
dr hab. inż. Jadwiga Lal-Jadziak, prof. UMK piątek 10:00-11:00 pok. 316 IF 316 jjadziak@fizyka.umk.pl
dr hab. Daniel Lisak, prof. UMK czwartek 14:00 - 15:00 526 dlisak@fizyka.umk.pl
dr Gracjan Maciejewski piątek 9:00 - 11:00, pokój 23, KAA, Centrum Astronomii. KAA 23 gmac@umk.pl
dr Sławomir Mandra poniedziałek 10:15 – 12:15 pok. 6 SP 6 SP manslaw@fizyka.umk.pl
dr hab. Andrzej Marecki, prof. UMK czwartek 11:00 - 12:00, 13:00 - 14:00 obserwatorium w Piwnicach KR 32 amr@astro.umk.pl
dr Piotr Masłowski piątek 10:00-12:00, wtorek 15:00-16:00 322 pima@fizyka.umk.pl
dr hab. Jacek Matulewski poniedziałek 13:00-15:00 477a jacek@fizyka.umk.pl
mgr Halina Małłek czwartek 14:00-15:30 585 mallek@is.umk.pl
prof. dr hab. Leszek Meissner poniedziałek 10:00-12:00 472 meissner@fizyka.umk.pl
dr Miłosz Michalski poniedziałek 12:00 - 13:30 460 milosz@fizyka.umk.pl
dr Cezary Migaszewski środa 12:00 - 13:00, pokój 16, KAA, Centrum Astronomii. KAA 16 migaszewski@umk.pl
dr hab. Maciej Mikołajewski, prof. UMK poniedziałek 12:00-13:00 Piwnice. Telefonicznie poniedziałek- niedziela godz. 10:00-24:00 KAA 18, Piwnice mamiko@umk.pl
dr Karolina Mikulska-Rumińska wtorek 9.00-10.00 573 karolamik@fizyka.umk.pl
dr hab. Felicja Mrugała piątek 13:00 - 15:00 557 felicja@fizyka.umk.pl
prof. dr hab. Andrzej Niedzielski poniedziałek 9.00-11.00 OA UMK Piwnice 22c aniedzi@umk.pl
mgr inż. Łukasz Niewiara czwartek, 14:00 - 15:30 10 SP lukniewiara@fizyka.umk.pl
lic. Jan Nikadon Środa, 14:00-16:00 584 nikadon@doktorant.umk.pl
prof. dr hab. Wiesław Nowak poniedzialek 11:15 - 12:00 pok. 481 481 wiesiek@fizyka.umk.pl
mgr inż. Paweł Ossowski poniedziałek 15:00-17:00 (PK5) 204 pawel.ossowski@fizyka.umk.pl
dr Piotr Palczewski poniedziałek 14:00- 16:00 257 piotrp@fizyka.umk.pl
dr inż. Marcin Paprocki wtorek 10:00-12:00 pok. 15 SP 15 SP zwirek@fizyka.umk.pl
dr inż. Michał Pawlak poniedziałek 10:00 - 12:00 365 mpawlak@fizyka.umk.pl
mgr inż. Konrad Pawlak poniedziałek 12.00-14.00 234 pawlako@fizyka.umk.pl
dr Łukasz Pepłowski poniedziałek 8.30-10.00 482 drpepe@fizyka.umk.pl
dr hab. Piotr Pepłowski poniedziałek: 11.00-13.00 wtorek: 11.00-12.00 piątek: 11.00-13 .00 574 peplow@fizyka.umk.pl
dr Dawid Piątkowski piątek 9:00 - 11:00 0.21 COK dapi@fizyka.umk.pl
dr Tomasz Piotrowski poniedziałek 13:30 - 15:00 585 tpiotrowski@is.umk.pl
dr Mariusz Piwiński poniedziałek 13:00-14:30 529, 530 piwek@fizyka.umk.pl
mgr inż. Aneta Prymaczek piatek 10:00 - 12:00 0.18 COK aprymaczek@fizyka.umk.pl
dr Przemysław Płóciennik wtorek 12:00 - 14:00, Pracownia Fizycznych Podstaw Mikroelektroniki 442 przemas@fizyka.umk.pl
prof. dr hab. Andrzej Raczyński poniedziałek 14:00 - 15:00, środa 16:00 - 17:00 560 raczyn@fizyka.umk.pl
dr Krzysztof Rochowicz poniedziałek 11:00-12:00, środa 9:00-10:00 568 kroch@fizyka.umk.pl
dr hab. Boudewijn Roukema, prof. UMK piątek 15.00-17.00 KR 39 boud@astro.umk.pl
mgr inż. Jakub Rydzewski środa 16:00-18:00 573 jr@fizyka.umk.pl
dr hab. inż. Gniewomir Sarbicki wtorek 16:00 - 18:00, czwartek 16:00 - 17:00 457 gniewko@fizyka.umk.pl
mgr Karolina Sędziak wtorek 12:00 - 14:00 Laboratorium III, KL FAMO sedziak@doktorant.umk.pl
dr Szymon Śmiga środa 14-16. 478A szsmiga@fizyka.umk.pl
mgr Karolina Smolarek wtorek , 9.00-10.30 1.15 COK karolinas@fizyka.umk.pl
prof. dr hab. inż. Aleksander Sokołow poniedziałek 13:00 - 15:00 pok. 582 582 osokolov@is.umk.pl
dr hab. Monika Stanke czwartek 12.00 - 13.00, wtorek 11.45 - 12.30 485 monika@fizyka.umk.pl
mgr inż. Marek Sternal Czwartek 10.00-12.00 571 sternik@is.umk.pl
dr inż. Karol Strzałkowski poniedziałek 12:00 - 14:00 365 skaroll@fizyka.umk.pl
mgr inż. Karolina Sulowska piątek 14:00 - 16:00 0.18 COK sulowska@fizyka.umk.pl
dr inż. Marcin Sylwestrzak poniedziałek 12:00 - 14:00 214a mars@fizyka.umk.pl
mgr inż. Marcin Szalkowski piątki, 14.00 - 16.00 0.18 COK marszal@fizyka.umk.pl
mgr inż. Rafał Szczepański piątek 12:00 - 14:00 s.11 SP SP 11 szczepi@fizyka.umk.pl
dr hab. Maciej Szkulmowski, prof. UMK poniedziałek 13:00 - 15:00 pok. 216 216 maciej.szkulmowski@fizyka.umk.pl
mgr inż. Krzysztof Szulżycki wtorek 10.00-12.00 109 kszul@fizyka.umk.pl
prof. dr hab. Marian Szymczak poniedziałek 13:00 - 15:00, pokój 33, KR, Centrum Astronomii. KR 33 msz@astro.umk.pl
dr Agnieszka Słowikowska czwartek 17:30 - 18:15, pokój 19, KAA, Centrum Astronomii; piątek 7:30 - 8:15, sala 27, Instytut Fizyki. KAA 19 aga@umk.pl
dr inż. Tomasz Tarczewski piątek 12:30 - 14:30 sala s6 SP 6 SP ttarczewski@fizyka.umk.pl
dr hab. Toma Tomov, prof. UMK środa, 13.00-15.00 KAA 26a tomov@umk.pl
prof. dr hab. Ryszard S. Trawiński Poniedziałek 8.00 - 10.00 525 rst@fizyka.umk.pl
mgr inż. Magdalena Twardowska piątek, 10.00-12.00 1.15 COK magda@fizyka.umk.pl
mgr inż. Andrzej Wawrzak poniedziałek: 14.00-15.00 wtorek: 13.00 -14.00 8 SP awawrzak@fizyka.umk.pl
dr Piotr Wcisło środa 9.00 - 11.00 0.24 COK piotr.wcislo@fizyka.umk.pl
dr Krzysztof Wiśniewski poniedziałek 9:00 - 11:00, pok. 1.23 COK; czwartek 9:00 - 11:00, pok. 1.23 COK 1.23 COK wisniek@fizyka.umk.pl
dr Szymon Wójtewicz poniedziałek 10:00 – 12:00 524 szymon@fizyka.umk.pl
prof. dr hab. Maciej Wojtkowski poniedziałek, 12:15-13:00 216 max@fizyka.umk.pl
prof. dr hab. Andrzej J. Wojtowicz poniedziałek, 10:00 -11:30 331 andywojt@fizyka.umk.pl
mgr inż. Krystian Wróbel piątek 13:00 - 15:00 211 wrobel@fizyka.umk.pl
dr Filip Wudarski poniedziałek 12:00-14.00 462 fifi@fizyka.umk.pl
dr Leszek Wydźgowski piątek, 10.30-12.30, p. 312 IF 312 lehu@fizyka.umk.pl
mgr inż. Kamil Wyrąbkiewicz czwartek 15:00 - 16:30 396D kamillo@fizyka.umk.pl
mgr inż. Mikołaj Zaborowski poniedziałek 15:00 - 17:00 527 mzab@doktorant.umk.pl
prof. dr hab. Jarosław Zaremba piątek 14:00 - 15:00 477b zaremba@fizyka.umk.pl
dr hab. Michał Zawada, prof. UMK środa 15:00- 16:00, czwartek 16:00-17:00 Lab.1 KL FAMO zawada@fizyka.umk.pl
dr Sławomir Zelek wtorek 9:00-10:00, czwartek 10:00-11:00 577 zelek@fizyka.umk.pl
prof. dr hab. inż. Marek Zieliński poniedziałek 11:00 - 12:00 IF p. 309 wtorek 12:00-13:00 p. 16 311, 16 SP marziel@fizyka.umk.pl
dr hab. Michał Zieliński wtorek 10:00-12:00 471 mzielin@fizyka.umk.pl
dr hab. Piotr Żuchowski, prof. UMK poniedziałek 11.30-12.30, środa 13.00-14.00 470 pzuch@fizyka.umk.pl
mgr inż. Aleksandra Łachmańska poniedziałek 13:00 - 15:00 - allach@fizyka.umk.pl