53rd Scientific Conference for Young Students of Physics and Natural Sciences, Vilnius, Lithuania

Wspomniana konferencja odbędzie się w Wilnie, stolicy Litwy w dniach 24-27 marca 2010. Organizatorem jest Koło Naukowe Studentów Fizyki Uniwersytetu Wileńskiego (Vilnius University Faculty of Physics Students' Scientific Association). Skierowana jest do wszystkich studentów fizyki z Europy, conajmniej po licencjacie. Oficjalnym językiem podczas spotkania będzie angielski, prezentować można 15-minutowy referat lub poster. Warto rozważyć wyjazd, do Wilna jest dość blisko, dojechać mozna tanio i szybko. Organizatorzy nie przewidzieli opłaty konferencyjnej.
Deadline zgłoszeń i nadsyłania streszczeń wystąpień jest do 3 marca.
Więcej szczegółów na stronie organizatorów konferencji www.smd.ff.vu.lt/conference/