IX Ogólnopolska Konferencji Kół Naukowych Fizyków "Piknik Naukowy 2010", Brenna, 22 - 25 kwietnia 2010

Koło Naukowe Fizyków UŚ serdecznie zaprasza do udziału w IX Ogólnopolskiej Konferencji Kół Naukowych Fizyków "Piknik Naukowy 2010", która odbędzie się w pensjonacie Biały Orzeł w Brennej w dniach 22-25 kwietnia 2010 r.

"Piknik Naukowy" jest czterodniową imprezą organizowaną przez studentów dla studentów. Odbywa się corocznie na wiosnę (kwiecień, maj). Jej formuła to połączenie konferencji naukowej z bardziej swobodnymi formami spędzania czasu.

Podczas konferencji odbywają się m.in. wykłady znakomitych przedstawicieli polskiej nauki oraz seminaria wygłaszane przez uczestników konferencji -- studentów, którzy mają możliwość zaprezentowania swoich osiągnięć i zainteresowań. Tradycyjnie podczas konferencji przewidziany jest wieczór integracyjny mający na celu nawiązanie bliższej znajomości oraz współpracy pomiędzy pracownikami naukowymi i studentami.

Więcej informacji na stronie organizatorów >>