Relacje z konferencji, festiwali nauki, wycieczek

Od poczatku naszej działalności staramy się jak najwięcej podrózować, bo jak wiemy podróże kształcą najbardziej. W tym dziale prezentujemy relacje z naszych eskapad po Polsce i świecie. Do tej pory braliśmy udział w kilku imprezach o charakterze popularnonaukowym Warszawskim Festiwalu Nauki, Festiwalu Nauki Małego Człowieka, wystawie „Jak to działa? – Wielki Zderzacz Hadronów” oraz naszym rodzimym Toruńskim Festiwalu Nauki i Sztuki. W roku 2009 organizowaliśmy pokazy w szkołach z województwa kujawsko – pomorkiego pod hasłem „Back to school”.
Od 2007 roku wyjeżdżamy na Międzynarodową Konferencję Studentów Fizyki ICPS oraz na Ogółnopolską Sesję Kół Naukowych Fizyków OSKNF.
Po relacje fotograficzne z naszych wyjazdów zapraszamy do galerii.
Jeśli chcesz wziąć udział w jakiejś konferencji, masz coś ciekawego do zaprezentowania, koniecznie zgłoś to na spotkaniu koła. Pomożemy zorganizować jakieś wsparcie finansowe i załatwić niezbędne formalności. Po to jest koło naukowe!

Nadchodzące wydarzenia


Interesujące konferencje, szkoły fizyki, oferty staży i wszystko co może zainteresować ciekawego świata młodego fizyka. Jeśli wiesz o jakimś ciekawym wydarzeniu w najbliższym czasie poinformuj nas poprzez knsf(at)fizyka.umk.pl, a my umieścimy tutaj informację o nim.


Możliwość komentowania jest wyłączona.