Ogólnopolska Sesja Kół Naukowych Fizyków

Studenckie Koło Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego (SKFiz UW) ma przyjemność zaprosić na VII edycję Ogólnopolskiej Sesji Kół Naukowych Fizyków (VII OSKNF), która odbędzie się w dniach 7-10 listopada 2008 na Kampusie Ochota w Warszawie.
Ogólnopolska Sesja Kół Naukowych Fizyków to coroczna konferencja, w której biorą udział aktywni studenci fizyki i pokrewnych kierunków z całego kraju. OSKNF odbywa się co roku w innym mieście, a organizacją zajmują się studenckie koła naukowe działające na miejscowych uczelniach. Konferencje te zyskały sobie dobrą sławę dzięki doskonałej organizacji i ciekawym wystąpieniom.

VII Ogólnopolska Sesja Kół Naukowych Fizyków

więcej informacji

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.